У Росії відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі

2689
2 хвилини
У Росії відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі
Пропозиція президента України Володимира Зеленського про зустріч з російським лідером Володимиром Путіним в Донбасі не має ніякого сенсу, це заява хорошого актора. Таку думку висловив перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, пише ТАСС.

«Це заява хорошого актора, тому що смислового навантаження в ній немає. Він пропонує зустріч в українському Донбасі. З якого переляку наш президент повинен з ним зустрічатися на Донбасі, який Зеленський, по-перше, не контролює», — сказав сенатор.

На його думку, Донбас можна назвати українським з великою натяжкою, оскільки і ЛНР, і ДНР давно заявляють, що вони не сприймають нинішню владу на Україні.

«По-друге, про що говорити з ним після того, як він, по суті, розв’язав нові зіткнення на кордоні. Росія не є стороною конфлікту. Нехай зустрічається з лідерами невизнаних республік, яких визнав, до речі, народ Донбасу. Нехай з ними визначає подальшу долю регіону», — додав Джабаров.

Він припустив, що Зеленському захотілося заявити про себе, «якби перехопити ініціативу».

«Це щонайменше смішно. Я думаю, що цю заяву, крім самого Зеленського, ніхто і не помітить», — додав Джабаров.

Раніше Зеленський в своєму відеозверненні запропонував президенту Росії Володимиру Путіну зустрітися «в будь-якій точці» Донбасу, де відбувається конфлікт. Звертаючись до Росії, український лідер також зазначив, що різні погляди Києва і Москви на минуле й майбутнє можна розглядати не як проблему, а як можливість.

Читайте також: Зеленський: Україна не хоче війни, але готова до неї
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...