У Єрмака вп'ятеро більше радників, ніж у Зеленського — Комітет виборців

1715
2 хвилини
У Єрмака вп'ятеро більше радників, ніж у Зеленського — Комітет виборців
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак має 20 радників, тоді як президент Володимир Зеленський — чотирьох.

Такі дані отримав Комітет виборців України у відповідь на інформаційний запит до ОП, повідомляє hromadske.

Так, станом на 23 листопада у Єрмака було 19 радників, згодом додався ще один радник — Олексій Арестович.

На штатній основі — Лілія Пашинна, Олександр Козенко, Андрій Ляхович, Вікторія Романова, Вадим Голомазов. На позаштатній основі — Сергій Куніцин, Олена Говорова, Дарія Зарівна, Дмитро Дячук, Вадим Потаєв, Сергій Неклева, Руслан Магомедов, Михайло Подоляк, Микола Беззубченко, Михайло Пасічник, Адомас Аудіцкас, Олександр Роднянський, Сергій Матієнко, Тимофій Милованов.

Радниками Зеленського є Ендрю Мак, Сергій Трофімов, Олег Устенко, Михайло Радуцький — усі вони працюють на позаштатній основі.

В ОП вказали, що інформація щодо проведення засідань групи радників президента відсутня. На думку експертів Комітету виборців, це може свідчити, що засідання взагалі не проводилися. Натомість велику кількість радників у керівника офісу Кошель назвав нонсенсом. 

«Наявні факти свідчать, що інститут радників президента фактично зруйновано. Показовим є не лише мала кількість радників, а й той факт, що впродовж 2020 року радники, очевидно, жодного разу не збиралися. Це означає, що глава держави максимально відгороджений від об’єктивної експертної інформації, яку йому могли б надавати радники», — вважає голова КВУ Олексій Кошель.

Читайте також: Представник омбудсмена Денисової побився з охоронцем ресторану

Читайте также

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...