У Раді збирають підписи за виключення Лероса зі Слуги народу

204
2 хвилини
У Раді збирають підписи за виключення Лероса зі Слуги народу
У Верховній Раді збирають підписи за виключення нардепа Гео Лероса зі Слуги народу після його виступу з критикою президента Володимира Зеленського.

Про це повідомила його колега по фракції Ольга Василевська-Смаглюк.

«Вважаю, що він повинен сам вийти з фракції, це повинно бути його рішення як політика, незгодного з фракцією, партією, Банковою. Тому я утрималася від голосування за його виключення», — зазначила вона.

Василевська-Смаглюк пояснила свою позицію тим, що Лерос висловлює альтернативну думку, а виключати інакомислячих — «прецедент, який не можна допустити».

На ініціативу відреагував і сам Лерос.

«Володимир Зеленський після моєї промови наказав Арахамії (главі фракції СН в Раді Давиду Арахамії) терміново зібрати підписи про виключення мене з фракції СН, навіть особисто тисне на депутатів, які не погодилися мене виключити. Що ж, скоро стане відомо, кого все влаштовує, а хто не хоче миритися з цим свавіллям», — написав він у своєму Facebook.

Нардеп зазначив, що його слова — чиста правда, яка «відома кожному народному депутату, журналісту, чиновнику, правоохоронцю, бізнесменові, громадському активісту та всім, хто хоч якось за останній рік перетинався з владою».

«Питання для вас тільки в тому, скільки ще коштує цензура, щоб про все це не дізнався кожен українець. Маю на увазі, скільки в грошах і в посадах для олігархів, давайте говорити як є», — резюмував Лерос.

На з'їзді партії Слуга народу Зеленський назвав деяких нардепів в рядах політичної сили «мікробами в здоровому організмі» Верховної Ради.

Після цього Лерос виступив з трибуни Верховної Ради з критикою дій Зеленського на посаді президента. Він також звинуватив главу його Офісу Андрія Єрмака в роботі на Росію, здачі національних інтересів та корупції.

Лерос додав, що Зеленський несе персональну відповідальність за переслідування громадських активістів, журналістів і опозиційних організацій.

Читайте також: Степанов прокоментував рішення КСУ щодо карантину
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...