У Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Шкарлета з посади міністра освіти

2194
1 хвилина
У Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Шкарлета з посади міністра освіти
У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Сергія Шкарлета з посади міністра освіти й науки. Його призначили лише два дні тому, 17 грудня. До того він майже пів року був в.о. міністра.

Проєкт постанови №4525 передали на розгляд керівництву.

Ініціаторами проєкту стали 9 депутатів від «Європейської Солідарності» та «Голосу». Тексту постанови поки немає на сайті парламенту, але раніше його оприлюднював депутат від ЄС Володимир Ар'єв.

Так, депутати просять звільнити Шкарлета з посади тому, що за час поки він був в.о. «суттєво погіршився стан та показники діяльності у відповідних сферах». Також депутати згадують про плагіат у наукових роботах новообраного міністра та прояви «академічної недоброчесності під час захисту дисертацій у Чернігівському національному технологічному університеті», який упродовж декількох років очолював Шкарлет.

Ще однією причиною для його відставки називають те, що деякі депутати кнопкодавили під час голосування за його кандидатуру. У «Голосі» заявляли, що кнопкодавили депутати від ОПЗЖ. У парламенті пообіцяли перевірити факти кнопкодавства.

Ініціатори постанови кажуть, що будуть вимагати розглянути постанову на пленарному засіданні у січні.

Читайте також: Україна вийшла на рівень євроінтеграції 2.0 — Стефанішина
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...