У поліції пояснили, за яких умов українців штрафуватимуть за відсутність маски

185
1 хвилина
У поліції пояснили, за яких умов українців штрафуватимуть за відсутність маски
В Україні з 21 листопада почали діяти нові санкції за порушення карантину у вигляді штрафів до 255 грн для громадян, які перебувають у громадських місцях чи транспорті без захисних масок. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

«Відповідно до нововведень, поліцейські тепер можуть не лише складати адміністративні протоколи за порушення карантину, а й на місці виносити рішення стосовно фізичних осіб, котрі перебувають у громадських будівлях чи транспорті без вдягнутих масок або респіраторів», — зазначили у поліції.

Зокрема, спочатку громадянам без масок зроблять зауваження та попросять вдягнути маску. Однак, у випадку відмови порушникам карантину можуть виписати штраф.

«Першочергово поліцейські діятимуть превентивно, тобто спершу зроблять зауваження. І лише у випадку відмови будуть документувати дії правопорушника», — роз’яснив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Нагадаємо, цього тижня президент України Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту.

Читайте також: Президент Володимир Зеленський одужав від коронавірусу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...