У Німеччині виріс рівень домашнього насильства

109
2 хвилини
У Німеччині виріс рівень домашнього насильства
У 2020 році у Німеччині знову збільшилася кількість випадків домашнього насильства – було зареєстровано 146 655 випадків. Такі дані наведено у спільній заяві Федерального відомства у кримінальних справах (ВКА) та міністерства у справах сім'ї, літніх людей, жінок та молоді ФРН. Це на 4,9 відсотка більше, ніж у 2019 році, повідомляє Deutsche Welle.

За словами глави міністерства Крістіні Ламбрехт, щогодини у ФРН у середньому 13 жінок стають жертвами домашнього насильства, а кожні 2,5 дні одна жінка в країні убита своїм партнером або експартнером.

Приблизно 79 відсотків підозрюваних у подібних злочинах — це чоловіки, 80, 5 відсотка жертв — жінки, уточнюється у представленій BKA статистиці. Минулого року від рук своїх партнерів чи експартнерів у ФРН загинули 139 жінок та 30 чоловіків.

Загалом рівень домашнього насильства зростає безперервно з 2015 року – кількість таких злочинів за цей час збільшилась на 11%, зазначив голова BKA Хольгер Мюнх. За його словами, в галузі домашнього насильства існує «значне темне поле». «Більшість злочинів відбувається потай, у чотирьох стінах», — підкреслив Мюнх.

Глава BKA зазначив, що точно оцінити вплив пандемії й локдаунів в Німеччині, на зростання домашнього насильства поки не представляється можливим через брак інформації. За даними телефонної служби допомоги Gewalt gegen Frauen («Насильство проти жінок»), кількість звернень минулого року зросла на 15 відсотків і досягла 51 400 випадків.

Читайте також: ЮНІСЕФ попереджає, що понад 1 млн дітей в Афганістані перебувають на межі голодної смерті
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...