У морському порту Південний безпечно зберігається 9,6 тисяч тонн аміачної селітри

1355
2 хвилини
У морському порту Південний безпечно зберігається 9,6 тисяч тонн аміачної селітри
Адміністрація морпорту Південний повідомляє, що в порту на № 1, 2 причалах зберігається 9,6 тис. тонн аміачної селітри, і заявляє, що все безпечно.

Адміністрація порту на своїй сторінці в Facebook повідомляє, що речовина не є вибухонебезпечною.

«Після трагічного вибуху в Бейруті в засобах масової інформації з’явилося припущення, що на одному з причалів порту Південний під відкритим небом зберігається 10 тис. тонн аміачної селітри. Адміністрація морського порту Південний офіційно спростовує цю інформацію, оскільки вона не відповідає дійсності», — йдеться в повідомленні Південного.

Аміачна селітра, яка зберігається в порту, фасована в біг-бегах, що, за словами адміністрації, гарантує дотримання всіх технологічних вимог. Перевалка такого вантажу здійснюється відповідно до загальносвітових міжнародних морських правил перевезення небезпечних вантажів.

«Небезпеку становить перевалка аміачної селітри навалом. Однак такий спосіб перевалки в порту Південний ніколи не застосовувався», — підкреслили в адміністрації.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив міністру інфраструктури Владиславу Криклію, голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколі Чечоткіну, в.о. голови Державної служби України з питань праці Віталію Сажиєнку, голові Національної поліції України Ігорю Клименку і головам обласних і Київської міської державної адміністрації до 15 вересня 2020 року повідомити про результати перевірки умов зберігання аміачної селітри в Україні.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...