У Білорусі зникла ще одна опозиціонерка зі штабу Тихановської

422
1 хвилина
У Білорусі зникла ще одна опозиціонерка зі штабу Тихановської
Ще одна соратниця лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської перестала виходити на зв'язок, повідомили агентству «Інтерфакс» у штабі політика.

«Зникла Коновалова Антоніна, довірена особа Світлани Тихановської. Місцезнаходження на даний момент невідоме», — сказали в штабі.

Напередодні, 7 вересня, член президії Координаційної ради, соратниця Тихановської Марія Колесникова, прес-секретар Антон Родненков і виконавчий секретар Іван Кравцов перестали виходити на зв'язок. У вівторок вранці держагентство БелТА повідомило, що Колесникову було затримано при спробі незаконного перетину держкордону з Україною. Однак напередодні очевидець повідомила ЗМІ, що бачила, як Колесникову викрали невідомі на вулиці Мінська.

У прикордонному комітеті Білорусі підтвердили інформацію про затримання Колесникової, а також повідомили, що Роднєнкову і Кравцову вдалося покинути республіку і опинитися на території України.

У штабі екс-претендента на участь в президентських виборах в Білорусі Віктора Бабарико повідомили пізніше, що Колесникова після затримання утримується в розташуванні прикордонного загону в Гомельській області.

Білорусь раніше також покинули член президії ради Ольга Ковалькова і екс-кандидат на пост президента республіки Валерій Цепкало.

Читайте також: Під час протестів у Мінську білоруські силовики затримали понад чотири десятки людей
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...