Туреччина хотіла б, щоб війська США слідом за Афганістаном пішли з Сирії та Іраку

77
2 хвилини
Туреччина хотіла б, щоб війська США слідом за Афганістаном пішли з Сирії та Іраку
Туреччина хотіла б, щоб війська США пішли з Сирії та Іраку, так само як вони раніше пішли з Афганістану. Про це турецький президент Реджеп Тайіп Ердоган заявив в інтерв'ю американському телеканалу CBS, яке вийшло в ефір у неділю.

«Звичайно, якби у мене був вибір, я б хотів, щоб вони пішли з Сирії та Іраку точно так же, як вони пішли з Афганістану», — сказав він. «Тому що, якщо ми збираємося встановити мир у всьому світі, більше немає сенсу залишатися в цих регіонах, ми можемо просто дати цим народам, цим адміністраціям можливість самим приймати рішення», — додав Ердоган.

Йому поставили питання про те, чи означає це, що в такому разі Туреччина має намір зайняти місце США в Сирії. «Дозвольте мені сказати абсолютно чітко і чесно: ми ніколи не будемо залишатися там, де від нас не хочуть, щоб ми залишалися, ми ніколи не будемо присутні там, де нам не раді», — відповів турецький лідер.

Ердоган сподівається, що США, Росія, Іран і Туреччина зможуть колективно працювати над встановленням миру в Сирії та Іраку. «Я сподіваюся, що США, Росія, Іран і Туреччина як в Сирії, так і в Іраку зможуть працювати разом, колективно заради миру для народів цих регіонів», — сказав Ердоган.

Читайте також: Ісландія стане першою в Європі країною з більшістю жінок в парламенті
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...