Третина виборців не брала участі в опитуванні президента

814
2 хвилини
Третина виборців не брала участі в опитуванні президента
Третина українців, які прийшли проголосувати на місцевих виборах у неділю, не брали участі в опитуванні, ініційованому президентом України Володимиром Зеленським, із тих, хто взяв участь в опитуванні, найбільше електорату «Слуги народу» і найменше – «Європейської солідарності», свідчить опитування, проведене групою «Рейтинг».

На 69% виборчих дільницях, які група «Рейтинг» обрала репрезентативно, президентське опитування проводили, на 31% – ні.

На запитання про те, чи брали участь в опитуванні, 67% респондентів відповіли ствердно, а 33% виборців не брали участі в опитуванні Зеленського.

Щодо «портрета учасників опитування президента», то, як зазначається, на 63% це виборець «Слуги народу». Електорат «Європейської солідарності» у своїй більшості – 73% респондентів – не брав участі в опитуванні.

У регіональному розрізі найменше брав участь в опитуванні президента Київ – лише 20% опитаних сказали, що вони взяли участь. В інших регіонах країни переважно велика частина тих, хто взяв участь в опитуванні.

Щодо суті запитань серед тих, хто взяв участь у виборах і в опитуванні, 81% підтримує ідею довічного ув'язнення за корупцію. Створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей підтримують приблизно порівну і ті, хто взяли участь в опитуванні президента, і хто не взяв.

Скорочення кількості народних депутатів підтримали 95% серед тих, хто взяв участь в опитуванні президента, і 80% серед тих, хто не брав участі в опитуванні.

Легалізацію канабісу з медичною метою підтримує 70% тих, хто взяв участь в опитуванні Зеленського, і 52% тих, хто не брав участі.

Що стосується права України щодо безпекових гарантій, визначених Будапештським меморандумом, то 78% тих, хто взяли участь в опитуванні, висловилися на підтримку, а серед тих, хто не брав участь в опитуванні, – 56%.

Опитано було майже 9 000 респондентів, похибка вибірки становить 1,4%.

Читайте також: Кличко заразився коронавірусом
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...