Тихановська звернулася до лідерів Євросоюзу

619
1 хвилина
Тихановська звернулася до лідерів Євросоюзу
Опонентка президента Білорусі на виборах Світлана Тихановська записала відеозвернення до лідерів Євросоюзу, в якому назвала минулі вибори нечесними, непрозорими та сфальсифікованими.

Ролик був опублікований в середу, 19 серпня.

За словами Тихановської, люди, які вийшли захищати свої голоси на вулиці міст по всій Білорусі, були жорстоко побиті, позбавлені волі, піддані тортурам режимом.

«Я закликаю вас не визнати цих сфальсифікованих виборів. Лукашенко втратив будь-яку легітимність в очах нашого народу і всього світу. З метою сприяння мирній передачі влади я ініціювала створення Національної координаційної ради Білорусі», — сказала Тихановська.

Рада має очолити процес мирної передачі влади за допомогою діалогу та оголосить нові чесні та демократичні вибори президента за участю міжнародних спостерігачів.

«Шановні глави держав Європи, я закликаю вас підтримати пробудження Білорусі. Я закликаю всі країни поважати принципи міжнародного права. Я закликаю поважати суверенітет Республіки Білорусь і вибір білоруського народу», — резюмувала вона.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...