Таліби закликали визнати тимчасовий уряд Афганістану

220
2 хвилини
Таліби закликали визнати тимчасовий уряд Афганістану
Радикальний рух «Талібан» закликає міжнародну спільноту визнати сформований ними тимчасовий афганський уряд. Про це заявив в середу на засіданні в Москві заступник голови тимчасового кабміну Абдул Салам Ханафі.

«Ми закликаємо міжнародне товариство визнати нинішній уряд Афганістану. Вперше у наших людей є інклюзивний уряд. Наш народ сподівається, що міжнародна спільнота буде офіційно взаємодіяти з його кабінетом міністрів. Ізоляція Афганістану не в інтересах кого-небудь. І це вже було доведено в минулому», — наводить його слова афганське агентство Khaama Press.

За твердженням Ханафі, «нинішній афганський уряд зміг гарантувати стійкість системи управління в усіх куточках країни вперше після більш ніж 40 років війни та руйнувань». Як він зазначив, в Афганістані тепер є «політична структура з чіткою ієрархією і єдиним військовим командуванням».

«Уряд Афганістану готовий відповісти на всі питання міжнародної спільноти з усією ясністю, прозорістю і відкритістю. Ми підтверджуємо, що ситуація в Афганістані стабільна і ніякої загрози з нашої території для близьких і далеких країн виходити не буде», — додав заступник голови тимчасового кабміну.

Він в черговий раз закликав Сполучені Штати розморозити резерви Центрального банку Афганістану, тобто близько 9, 4 млрд доларів. «Це багатство всіх афганців, і наш народ не повинен розплачуватися за політичні розбіжності. Тиск на нас, як показали попередні події, не може принести якийсь результат», — резюмував Ханафі.

Читайте також: Стефанчук скликає на четвер позачергове засідання ВР на вимогу Зеленського
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...