Суддя ОАСК Вовк відмовився ходити на допити в НАБУ

141
2 хвилини
Суддя ОАСК Вовк відмовився ходити на допити в НАБУ
Глава Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павло Вовк заявив, що не має наміру ходити на допити в Національне антикорупційне бюро оскільки вважає, що ні він, ні судді ОАСК не є підозрюваними в кримінальному провадженні, яке розслідує НАБУ. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Ще раз заявляю, що ми не зобовʼязані і не будемо ходити на піар-заходи, які в НАБУ називають «слідчими» не тому, що ми не поважаємо Закон, а саме тому, що ми його поважаємо», – написав Вовк.

Він звернув увагу, що терміни розслідування цієї справи закінчилися ще 16 вересня, а Вищий антикорупційний суд продовжив їх незаконно.

«Вже втомився повторювати, що ні я, ні більшість суддів ОАСК офіційно не є підозрюваними у справі, яку «розслідує» НАБУ, що було підтверджено рішеннями суду і Вищої ради правосуддя, який повернув з цієї причини Генеральному прокурору подання про відсторонення від здійснення правосуддя мене і моїх колег без розгляду ще у вересні цього року», – додав глава ОАСК.

При цьому Вовк заявив, що «буде радий», якщо генеральний прокурор підпише клопотання про його затримання, бо в такому випадку він зможе «довести Вищій раді правосуддя, всю некомпетентність і упередженість НАБУ і самого генерального прокурора».

Читайте також: Уряд готується до всіх можливих сценаріїв розвитку епідемічної ситуації
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...