Суд повернув Порошенко заарештовану колекцію картин

699
1 хвилина
Суд повернув Порошенко заарештовану колекцію картин
Київський апеляційний суд скасував арешт колекції картин колишнього президента України Петра Порошенка. Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на матеріали суду.

Відзначається, що арешт на майно — 42 картини і одну літографію, які є речовими доказами в кримінальному провадженні, — було накладено з метою забезпечення їх збереження.

Адвокат Порошенко Ігор Головань подав апеляційну скаргу, в якій вказав, що в цій справі немає обгрунтованої підозри у вчиненні колишнім президентом кримінального злочину, і наголосив на відсутності даних про наміри власника майна продати або подарувати заарештовані картини.

Судді задовольнили апеляцію.

Раніше повідомлялося, що Госбюро розслідування не буде вилучати в музеї імені Гончара заарештовані картини, що належать Порошенко. Колекцію залишили на відповідальному зберіганні в музеї.

До цього адвокат Порошенко Ілля Новіков заявив, що матеріали для справи про приховування переміщення картин через кордон слідчі брали з Вікіпедії. Також він назвав ситуацію, що склалася «смішною», тому що «кримінальні справи так не розслідуються».

Нагадаємо, ГБР викликало Порошенко на допит в якості свідка через YouTube. Політика очікували у відомстві 26 травня в кримінальному провадженні про контрабанду, але той не з'явився.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...