Стерненка запросили до СБУ на вручення обвинувального акту

157
1 хвилина
Стерненка запросили до СБУ на вручення обвинувального акту
Одеському активісту Сергію Стерненку, якого підозрюють в умисному вбивстві та незаконному носінні холодної зброї, вручили запрошення до СБУ на вручення обвинувального акту.

Про це сам Стерненко написав у Facebook.

«Сьогодні мала розглядатись моя заява про відвід прокурора Бозовуляка у кримінальному провадженні щодо третього замовного нападу на мене, у якому я маю статус потерпілого. Заяву я подавав, бо вважаю Бозовуляка упередженим. Саме цей прокурор погодив мені підозру та вимагає арешту», — написав Стерненко.

За його словами, в суд сьогодні прокурор приніс сьогоднішню постанову про зміну групи прокурорів. Прокурором тепер призначено прокурора Сафаряна, Бозовуляка виключили з групи.

«Також сьогодні від слідчого отримав запрошення на вручення обвинувального акту. Після цього сфабриковану справу проти мене відправлять до суду на розгляд по суті», — додав він.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд міста Києва відправив активіста Сергія Стерненка під цілодобовий домашній арешт 15 червня. Пізніше суд змінив адресу для відбування домашнього арешту Стерненку.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...