США запровадили санкції проти Коломойського

227
1 хвилина
США запровадили санкції проти Коломойського
США запровадили санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського, а також його сім'ї. Інформація про це з'явилася на сайті Держдепу США.

Як зазначається, обмежувальні заходи вводяться у зв'язку зі звинуваченнями в корупції. Разом з Коломойським під санкції потрапили його дружина, дочка і син. Всім їм заборонений в'їзд до США, пише ZIK.

Підставою для накладення санкцій держсекретар США Ентоні Блінкен назвав діяльність Коломойського на посаді голови Дніпропетровської області в 2014-2015 роках. Також він звинуватив бізнесмена в спробах підірвати демократію в Україні.

«Це рішення підтверджує прагнення США підтримувати реформи політичного, економічного і судового секторів, які є ключовими для євроатлантичного шляху України. США продовжують підтримувати всіх українців, чия робота рухає реформи вперед. Державний департамент і надалі буде використовувати подібні повноваження та інструменти, щоб сприяти відповідальності корумпованих суб’єктів в регіоні і в усьому світі», — резюмується в заяві.

Читайте також: Кулеба анонсував відкриття нових посольств та консульств України
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...