США і ЄС запустять партнерство для передачі вакцин бідним країнам

537
2 хвилини
США і ЄС запустять партнерство для передачі вакцин бідним країнам
США і Євросоюз запускають партнерство з метою передачі вакцин від нового коронавірусу країнам з низькими доходами, а також для боротьби з дезінформацією в даній сфері. Про це заявив в середу президент США Джо Байден, відкриваючи по відеозв'язку саміт з питань боротьби з пандемією.

«Сьогодні ми запускаємо партнерство США і ЄС по вакцинах з метою працювати більш тісно разом з нашими партнерами та розширювати глобальну вакцинацію. Ми повинні об’єднатися по всьому світу в рамках декількох принципів, згідно з якими ми зобов’язуємося безоплатно передавати, а не продавати вакцини країнам з низьким рівнем доходу», — зазначив глава держави.

За його версією, безоплатна передача вакцини бідним країнам буде відбуватися без виставлення будь-яких політичних умов. Президент підкреслив, що США підтримують міжнародний механізм COVAX, який є «головним розповсюджувачем затверджених Всесвітньою організацією охорони здоров’я вакцин».

«Ми боремося з дезінформацією щодо вакцин та забезпечуємо прозорість з метою зміцнити довіру громадськості до цих засобів, що допомагають рятувати життя», — сказав Байден.

Під час свого виступу Байден підтвердив, що американський уряд прийняв рішення безоплатно надати нужденним державам ще 500 млн доз вакцини від коронавірусу. Він заявив, що вироблені в США дози препарату будуть придбані в американської фармацевтичної компанії Pfizer для передачі країнам з низьким рівнем доходу. Таким чином, Вашингтон надасть нужденним країнам більш 1,1 млрд доз вакцини в цілому.

Читайте також: Джонсон порадив уряду Франції взяти себе в руки та дати йому спокій
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...