«Слуга народу» запустить веб-застосунок для своїх депутатів місцевих рад

337
1 хвилина
«Слуга народу» запустить веб-застосунок для своїх депутатів місцевих рад
Партія «Слуга народу» запустить веб-застосунок для своїх депутатів місцевих рад, заявляє лідер партії, перший заступник глави однойменної фракції Олександр Корнієнко в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«У нас точно будуть механізми прямої взаємодії депутатів між собою і депутатів – із партійним керівництвом. Адже ми «диджиталізовані», тому в нас є в активі спеціальний веб-застосунок, його вже розроблено для фракції у Верховній Раді, незабаром він упроваджуватиметься. Такий застосунок буде адаптовано і для депутатів місцевих рад. Я думаю, що десь у лютому-березні наступного року почнемо його тестувати й запускати», – сказав Корнієнко

Він додав, що вже зараз «Слуга народу» створює звичайні чати, в які намагається додати усіх своїх 6 000 депутатів місцевих рад, щоб «вони безпосередньо отримували від нас інформацію, щоб депутати розуміли, якою є їхня партія, про що вона говорить».

«Звісно, не всіх депутатів вдається охопити, але залучити якомога більше членів фракцій намагаємося», – зазначив лідер партії.

Читайте також: У Раді зареєстрували проект постанови про відставку Гетманцева
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...