«Слуга народу» презентувала результати «опитування» Зеленського

278
2 хвилини
«Слуга народу» презентувала результати «опитування» Зеленського
Згідно з «опитуванням» президента Володимира Зеленського по всіх питаннях відповіді – «за». Найбільша одностайність – у питанні про скорочення кількості депутатів, найменша – щодо «вільної економічної зони» на Донбасі. Про це заявив голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко на пресконференції.

«Екзит-пол, який вчора був, він в принципі був дуже валідним по всім результатам... Опитування відбулося на дуже високому рівні», – сказав представник партії.

Корнієнко повторив, що цей захід не був соціологічним опитуванням, і представив попередні результати. Наразі опрацьовано близько 80% «бюлетенів».

  • Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах? Так – 82,97%. Ні – 13,87%.
  • Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей? Так – 46,7%. Ні – 46,48%.
  • Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300? Так – 89,6%. Ні – 7,12%.
  • Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих? Так – 64,88%. Ні – 29,53%.
  • Чи підтримуєте ви право України на використання безпекових гарантій, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності? Так – 74,21%. Ні – 17,21%.

За результатами дослідження соціологічної групи «Рейтинг», більшість людей, які взяли участь в опитуванні, не підтримали питання про «створення вільної економічної зони» на Донбасі.

Нагадаємо: результати «опитування» не мають юридичної сили. Його не фінансували з бюджету, до нього не причетна Центральна виборча комісія.

Читайте також: Разумков вважає, що і з 300-ми депутатами Рада працюватиме так само
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...