«Слуга Народу» не ініціюватиме скасування другого туру місцевих виборів через поширення коронавірусу

213
2 хвилини
«Слуга Народу» не ініціюватиме скасування другого туру місцевих виборів через поширення коронавірусу
Партія «Слуга Народу» не ініціюватиме скасування другого туру місцевих виборів через поширення коронавірусу. Таким чином вона спростувала інформацію, яка з'явилася у ЗМІ, про намір ініціювати скасування другого туру місцевих виборів у зв'язку з поширенням епідемії.

Про це повідомляється на телеграм-каналі політсили.

«Згадана ініціатива є особистою думкою окремого депутата і не збігається з позицією партії «Слуга народу». До того ж виборчий процес перебуває на фінішній прямій, тому такі зміни в ньому неможливі», – повідомляє пресслужба.

Другий тур місцевих виборів має відбутися протягом трьох тижнів з моменту встановлення результатів першого туру. Обиратимуть голів громад, де налічується понад 75 000 виборців, якщо у першому турі жоден із кандидатів не набрав 50% плюс 1 голос. У громадах, де виборців менше, голову обирають простою більшістю.

Раніше народний депутат від фракції «Слуга народу» Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якій пропонує скасувати повторне голосування на місцевих виборах, пояснивши це пандемією COVID-19.

«20 жовтня я зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради України №4234. Пропонується скасувати повторне голосування на виборах депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) та сільського, селищного, міського голови», – написала нардеп на своїй сторінці у фейсбуці.

Вона пояснила, що основною метою ухвалення цієї постанови є «недопущення надмірного навантаження на медичну систему України» та забезпечення протидії поширенню COVID-19, епідемії грипу і гострих респіраторних інфекцій, зниження рівня загрози життю і здоров'ю населення.

Проєкт постанови зареєстрований на сайті Верховної Ради, наразі тексту документа немає.

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

Читайте також: Зеленський підписав закон «Про розвідку»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...