Шмигаль обговорив з мерами вдосконалення карантину та порятунок бізнесу

196
1 хвилина
Шмигаль обговорив з мерами вдосконалення карантину та порятунок бізнесу
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль провів онлайн-нараду з міськими головами, під час якої було обговорено питання стримування пандемії коронавірусу COVID-19 та порятунок бізнесу під час карантину. Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів України.

Зокрема, Шмигаль зазначив, що наразі уряд зараз шукає шляхи, які дозволять пригальмувати процес інфікування людей COVID-19: від адаптивного карантину до вдосконалення «карантину вихідного дня».

«Для нас це один із виходів, коли на вихідних люди перебувають удома і не створюють великий потік та скупчення. Великі заробітки галузей саме у суботу та неділю якраз є доведенням факту, що величезні потоки людей рухаються в галузь харчування та розваг», — зазначив Шмигаль.

Крім цього, прем'єр-міністр пояснив, що «карантин вихідного дня» дозволяє перерозподілити попит із вихідних на п’ять робочих днів. У результаті зменшується потік людей та перетин різних соціальних груп.

Водночас Шмигаль додав, що наразі уряд зосереджений на комунікації з галузями, щоб випрацювати механізми компенсації втрат.

Читайте також: Апеляційний суд скасував рішення про заочний арешт Януковича
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...