Шкарлета призначили міністром освіти

90
2 хвилини
Шкарлета призначили міністром освіти
Верховна рада України (ВРУ) підтримала призначення Сергія Шкарлета на посаду Міністра освіти та науки України (МОН). «За» проголосували 226 депутатів.

У червні Шкарлет був призначений виконуючим обов’язки очільника МОН.

Профільний комітет ВР підтримав призначення. У червні колишній міністр освіти й науки Ганна Новосад звинуватила Сергія Шкарлета у плагіаті наукових робіт.

«Я особисто не маю нічого проти пошуку майбутнього міністра освіти і науки серед ректорів, проректорів чи інших університетських управлінців. Також вважаю плюсом наявність наукового ступеня. Точно знаю багатьох класних, професійних та доброчесних управлінців серед ректорів, проректорів, деканів. Але вважаю гігантською репутаційною втратою і показовою зневагою до всіх, не лише до освітньої спільноти, міністра, який є кандидатом чи доктором сплагіачених наук», – написала вона.

«На сьогодні готується незалежний звіт, я висловив всі свої позиції. Я впевнено заявляю, що жодного плагіату немає», – відповів Шкарлет.

Він додав, що наразі у нього є вже чотири роботи, в яких нібито виявили плагіат, однак заявив, що жодних порушень з його боку у них немає. Зокрема Шкарлета звинувачують у запозиченні тексту монографії з наукової статті Людмили Ладушки, сам міністр це відкидає і каже, що це вона використовувала текст з його монографії 2014 року.

Раніше Шкарлет обіймав посаду ректора Чернігівського національного технологічного університету.

Читайте також: НАБУ проводить обшук у приміщенні Міністерства культури
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...