Сенатори США представлять нові санкції проти РФ на випадок ескалації з Україною

402
1 хвилина
Сенатори США представлять нові санкції проти РФ на випадок ескалації з Україною
Демократи в Сенаті США у середу оприлюднять новий пакет санкцій проти Росії на випадок «гіпотетичного вторгнення в Україну». Про це в середу повідомила газета The Washington Post з посиланням на законопроєкт, який є у розпорядженні видання.

Згідно з текстом документа, під рестрикції підпадають російські військові, урядовці та ключові банківські установи. Санкції також торкнуться компаній у РФ, які пропонують «системи безпечного обміну повідомленнями», у тому числі SWIFT (міжнародна міжбанківська система передачі інформації та здійснення платежів).

У законопроекті йдеться про необхідність надання Україні допомоги у сфері безпеки, а «Північний потік-2» названо інструментом впливу Росії. У документі міститься заклик «розглянути всі можливі та відповідні заходи», щоб не допустити початку роботи трубопроводу.

Як стверджує газета з посиланням на джерело, Білий дім підтримує законопроект, який «несе серйозні витрати для російської економіки» у разі вторгнення на територію України.

The Washington Post пояснює, що цього тижня обговорюватиметься проєкт санкцій проти «Північного потоку-2», запропонований сенатором-республіканцем Тедом Крузом. На думку джерела газети в Раді національної безпеки Білого дому, запропоновані Крузом заходи «не стримають Росію», але послаблять позиції США та їхніх союзників.

Читайте також: У Брюсселі проходить перша з 2019 року зустріч Ради НАТО-РФ
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...