СБУ викрила керівників «Укрзалізниці» на організації корупційної схеми

1714
1 хвилина
Служба безпеки України (СБУ) викрила окремих керівників АТ «Укрзалізниця» на організації корупційної схеми під час контейнерних перевезень. Про це повідомляється на сайті СБУ.

СБУ викрила керівників «Укрзалізниці» на організації корупційної схеми

Згідно з повідомленням, оперативники спецслужби встановили, що посадовці штучно створили для однієї із філій АТ «Укрзалізниця» завідомо невигідні умови для курсування регулярних контейнерних поїздів.

Це призвело до необхідності залучити приватні комерційні структури для пошуку клієнтів. Надалі такі послуги почала надавати підконтрольна організаторам комерційна структура, яка фактично монополізувала цей сегмент ринку.

СБУ викрила керівників «Укрзалізниці» на організації корупційної схеми

Співробітники СБУ, у межах розпочатого кримінального провадження, задокументували виведення у тінь через рахунки фірм з ознаками фіктивності понад 4 мільйони гривень. Гроші були привласнені організаторами та учасниками протиправної схеми.

Під час обшуків у Києві та Одесі в службових приміщеннях «Укрзалізниці» та офісі комерційної структури правоохоронці виявили оригінали печаток компаній з ознаками фіктивності, чорнову бухгалтерію, фінансово-господарську документацію та матеріали листування фігурантів. Також вилучено понад 1,2 мільйона гривень, на які судом накладено арешт.

Читайте також: Кабмін готує законопроєкти для перехідного періоду повернення окупованих територій
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...