СБУ пояснила обшуки лабораторії Пальчевського

414
1 хвилина
Служба безпеки України провела обшук в клініці Андрія Пальчевського «Євролаб», тому що підозрює приховування посадовими особами випадки виявлення хворих на коронавірус. Про це повідомили в прес-службі відомства.

«Головне слідче управління Служби безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом можливого вчинення посадовими особами ТОВ «Євролаб» дій, спрямованих на поширення епідемії COVID-19 і заподіяння шкоди здоров'ю населення України. Зокрема, мова йде про навмисне неповідомлення відповідним державним органам інформації про позитивні результати тестів на коронавірус у окремих осіб», — йдеться в повідомленні. 

СБУ за фактом обшуків вилучила необхідні для слідства документи і інформацію, які «найближчим часом будуть оброблені із залученням фахівців Міністерства охорони здоров'я України».

«Ми вважаємо неприпустимим, коли окремі особи, які своїми діями поставили під загрозу здоров'я та життя багатьох людей, намагаються втекти від відповідальності, перекладаючи ситуацію в політичну площину», — додали в СБУ.Читайте также

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...