СБУ посилила заходи безпеки в Києві

184
1 хвилина
СБУ посилила заходи безпеки в Києві
СБУ посилила заходи безпеки в столиці після подій в Луцьку. У Києві та області встановили підвищений «жовтий» рівень терористичних загроз.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ. Відзначається, що таке рішення схвалили після захоплення заручників у Луцьку.

«Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ в Києві та області рекомендувала керівництву АТЦ встановити підвищений «жовтий» рівень терористичних загроз в регіоні», — йдеться в повідомленні.

Також у столичному регіоні ввели посилений графік чергувань особового складу правоохоронних органів.

«Основні зусилля зосереджені на запобіганні терористичній діяльності в місцях масового перебування людей, а також на посиленні безпеки об'єктів можливих терористичних посягань», — повідомили в СБУ.

Водночас, начальник київського міського і обласного управління СБУ Олег Головаш зазначив, що спецслужба звертає особливу увагу на ситуацію з безпекою в столичному регіоні «незалежно від заяв будь-яких політичних сил або представників місцевої влади».

«Адже саме в Києві знаходиться багато стратегічних об'єктів. Тому посилений контроль над ситуацією з безпекою є в столиці звичним явищем для силових органів. Відбувається конструктивна співпраця», — додав військовий.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...