СБУ підозрює керівництво музею Революції Гідності у розтраті 111 млн гривень

1097
1 хвилина
СБУ підозрює керівництво музею Революції Гідності у розтраті 111 млн гривень
Служба безпеки України (СБУ) проводить обшуки у Національному музеї Революції гідності та перевіряє документи щодо будівництва меморіалу Небесній Сотні. Вони підозрюють керівництво музею у розтраті 111 млн гривень. Про це повідомляє СБУ у своєму телеграм-каналі.

За даними слідства, керівництво Музею уклало договори на майже 150 мільйонів гривень на реконструкцію та благоустрій об’єктів меморіального комплексу. Підрядникам перерахували аванс у розмірі 80% від суми договору, який склав 111 млн грн.

Правоохоронці з’ясували, що у встановлені угодами терміни роботи фактично не проводились. Натомість більшість отриманих підрядником бюджетних коштів витратили не на цілі, які прописані у відповідних договорах.

Водночас працівниця музею Ольга Сало розповіла, що правоохоронці перевіряють документи, повʼязані з будівництвом меморіалу Небесній сотні. Вона додала, що обшук відбувається у двох офісах, і вдома у директора.

Директор музею Ігор Пошивайло повідомив, що вилучили особистий жорсткий диск. Відсутність встановлених угодами робіт він пояснив «накладеною цілою низкою арештів на ділянку, що то накладалися, то знімалися»

Таким чином, слідчі підозрюють посадовців меморіального комплексу у розкраданні коштів, виділених на реконструкцію об’єкта.

Читайте також: Кабмін готує законопроєкт про зменшення штрафів для бізнесу за порушення карантину «вихідного дня»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...