Саакашвілі заявив про повернення в Грузію

1279
1 хвилина
Саакашвілі заявив про повернення в Грузію
Голова виконавчого комітету Ради реформ України, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що повертається на батьківщину.

Він висловив подяку Україні як своєму «другому дому». Про це політик сказав у відеозверненні грузинською мовою, яке опубліковано на YouTube.

«Помилки, звичайно ж були, і були дуже серйозні, але Бог свідок, я хотів кращого для свого народу», — цитують його слова в розшифровці під роликом, де Саакашвілі вибачається перед грузинським народом і каже, що повертається.

Політик заявив, що через помилки, які зробив тому, що не зміг здійснити до кінця свої задуми, публічно вибачається перед усіма. Він зізнався, що безмежно вдячний грузинському народу, який зробив його учасником успішного історичного процесу будівництва грузинської держави.

«Протягом усіх цих семи років не було жодного дня, щоб я не був зацікавлений новинами Грузії, і я точно знаю, що моя робота на посаді президента не була марною, і багато з того, що ми створили, до сих пір збереглося і працює . Але в той же час, коли я чую новини з Грузії, я точно розумію і знаю, що ми можемо жити набагато крутіше, набагато краще і кожен грузин може бути багатим і це у нас вийде разом! Я повертаюся!» — заявив Саакашвілі.

Читайте також: Президент зустрівся із заступником держсекретаря США
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...