Саакашвілі підтвердив, що йому пропонували крісло віце-прем'єра

203
1 хвилина
Фото: ФОКУС.

Екс-президент Грузії, колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі заявив, що отримав пропозицію стати віце-прем'єром України з питань реформ. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віце-прем'єром уряду України по реформам. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем'єр-міністром, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов'язані з моєю можливою роботою в уряді », – зазначив Саакашвілі.

Політик додав, що підтримував президента Володимира Зеленського під час виборів і весь той час, який той займає цей пост. Він пов'язує з командою глави держави «великі надії для України».

Політик зазначив, що представить у Верховній Раді свої пропозиції по потрібним змінам як частина урядової програми Кабміну Дениса Шмигаля. Вони будуть включати конкретні напрацювання, які Саакашвілі підготував поза межами України і під час роботи в країні. 

Саакашвілі сподівається використовувати свій міжнародний досвід, щоб бути корисним членам урядової команди. Зокрема, він хоче бути корисний у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями.


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...