Рівень невдоволення Зеленським і рівень підтримки Кличка в Києві практично однакові

1308
1 хвилина
Рівень невдоволення Зеленським і рівень підтримки Кличка в Києві практично однакові
Згідно зі свіжими соціологічними даними, більшість жителів Києва незадоволені діяльністю Володимира Зеленського на посаді президента, стільки ж задоволені діяльністю мера Віталія Кличка.

У звіті про результати опитування, що провела соціологічна група Рейтинг, який був оприлюднений 8 вересня, 61% жителів Києва не задоволені діяльністю президента України Володимира Зеленського, 37% — задоволені. Про це повідомляє Інтерфакс — Україна.

Ситуація кардинально відрізняється від вересня 2019 року. Тоді діяльність Зеленського не задовольняла лише 17% киян, а задоволені роботою президента були 52% опитаних.

Згідно з даними того ж опитування, діяльність Віталія Кличка на посту мера позитивно оцінюють 60 відсотків опитаних, 37% нею не задоволені.

Як зазначає в звіті соцслужба, задоволеність роботою мера Києва має позитивну динаміку.

Опитування проводилося в період з 31 серпня по 1 вересня 2020 року серед жителів міста Київ віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком і статтю. Вибіркова сукупність становила 1200 респондентів. Опитування проводилося шляхом телефонних інтерв'ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. У соцслужб Рейтинг заявляють, що похибка репрезентативності опитування не перевищує 2,8%.

Читайте також: Зеленський назвав головну мету України на саміті з ЄС

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...