Разумков вважає, що і з 300-ми депутатами Рада працюватиме так само

1863
1 хвилина
Разумков вважає, що і з 300-ми депутатами Рада працюватиме так само
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що скорочення кількості народних депутатів із 450-ти до 300 не матиме суттєвого впливу на якість роботи парламенту. Проте, в «опитуванні Зеленського» він участі не брав. Про це спікер сказав журналістам 25 жовтня на виборчій дільниці, повідомляє «Укрінформ».

«Моя позиція була й раніше, і зараз така: якщо буде зменшення до 300 народних депутатів, це істотно на якість роботи Верховної Ради не повпливає», – зазначив він.

Водночас він уточнив, якщо «це депутати-мажоритарники, то будуть перевибори на їхніх округах, як це було у Харкові, коли Кучер пішов на голову облдержадміністрації. А якщо ми говоримо про так званих списочників, то список просто піднімається вище – і наступний заходить, за чергою».

Водночас на питання, чи брав він участь в «опитуванні Зеленського» він відповів:

«Ні, не відповідав на п’ять питань (президента – ред.). Як би я відповів? Думаю, це ж теоретично закрите опитування, але буде практика – будемо про це розмовляти», – зазначив Разумков.

На запитання, чи планує він шукати волонтерів для того, щоб таки взяти участь в опитуванні, Голова ВР відповів: «На жаль, ні. Мені є чим зайнятись. Я ще попрацюю сьогодні».

Читайте також: Перші результати екзит-полів: у Києві в другий тур вийшли Кличко та Попов
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...