Разумков повідомив, що вийшов із партії «Слуга народу»

434
1 хвилина
Разумков повідомив, що вийшов із партії «Слуга народу»
Колишній речник Верховної ради Дмитро Разумков повідомив у вівторок, що вже давно написав заяву про вихід із президентської партії «Слуга народу».

«Я вже не є членом партії „Слуга народу“», — заявив Разумков журналістам. За його словами, заяву про вихід із партії він написав і передав її керівництву приблизно пів року тому.

У відповідь на зауваження журналістів про те, що у «Слузі народу» заявляли, що не можуть знайти заяву Разумкова про вступ до партії, він заперечив, що в такому разі не зміг би балотуватися до Верховної Ради.

«Заяву я звісно писав, якщо пані Шуляк як голова партії не знає. Щоб балотуватися по спискам партії ти необовʼязково повинен бути членом партії. Але якщо ти очолюєш партію, ти обовʼязково повинен бути членом партії — іншого не буває .Якщо голова партії про це не знає, можу провести невеличкий лікбез, і можу порадити нормальний сейф, де можна зберігати заяви такої невеликої кількості», — заявив він.

Разумков сказав, що написав заяву на вихід після того, як нинішній перший віцеспікер парламенту і ексочільник партії Олександр Корнієнко, що він не є членом партії.

«Написав заяву, її передали, це було достатньо давно, десь пів року тому», — зазначив Дмитро Разумков.

Читайте також: Саакашвілі на суді заявив, що не визнає грузинське правосуддя
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...