Радник Єрмака розповів, чому Зеленський переїхав на держдачу в Конча-Заспу

1195
2 хвилини
Радник Єрмака розповів, чому Зеленський переїхав на держдачу в Конча-Заспу
Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк зазначив, що президент Володимир Зеленський переїхав на державну дачу в Конча-Заспі, тому що старе житло не відповідало вимогам до охорони вищої посадової особи. Про це він повідомив в інтерв'ю «Страна».

«Його старе житло перебувало в незручному місці — там практично неможливо було забезпечити охорону з боку УДО. Навколо житла президента України повинні бути периметри відсікання, щоб неможливо було переглядати вікна з сусідніх будинків — в загальному, багато процедурних обмежень. А там неможливо було забезпечувати коридори охорони, коли президент виходив з дому. Незнайомі люди приїжджали до сусідів — охорона не могла їх перевірити. Тобто був цілий ряд порушень вимог до охорони вищої посадової особи», — повідомив Подоляк.

Радник Єрмака додав, що Зеленський не хотів виходити з образу простої людини, тому цілий рік не погоджувався на переїзд.

«Він хотів, як в Швейцарії — президент сідає на велосипед і їде. Зеленський щиро вірив, що в Україні це теж може працювати. Він не розумів, що Україна — інша країна. Країна конфліктна, країна постійного хайпа. Це не Швейцарія, де все тихо і спокійно», — вважає Подоляк.

Подоляк зазначив, що Зеленський «хотів змінити ситуацію, показавши особистий приклад», «перебувати всередині суспільства».

«Але не можна перебувати всередині суспільства, яке налаштовано на те, щоб тебе ненавидіти. Це проблема нашого суспільства, його потрібно заспокоювати», — зазначив Подоляк.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...