Рада ратифікувала Угоду про політичне співробітництво і вільну торгівлю з Великою Британією

57
2 хвилини
Рада ратифікувала Угоду про політичне співробітництво і вільну торгівлю з Великою Британією
Верховна Рада України на засіданні у середу ухвалила проект закону №0083 про ратифікацію Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії. Відповідне рішення підтримали 303 народні депутати України, передає кореспондент УНН.

«Ратифікувавши цю угоду, ми виведемо наші відносини з Великою Британією, нашим надійним партнером, на якісно новий рівень. Будуть створені оптимальні умови для торгівлі між нашими країнами, це сприятиме виходу українських компаній з їх товарами на ринок Великої Британії. Крім того, завдяки цій угоді ми посилимо політичне партнерство, і перетворимо її на стратегічне, з Британією у протидії російській агресії проти нашої держави», — заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час виступу у Раді.

Крім того, з його слів, завдяки цій угоді умови поїздок українських громадян до Великої Британії буде спрощено. 

Так, відповідно до пояснювальної записки, схвалення проекту закону дозволить ратифікувати Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії. Передбачається також поступове створення зони вільної торгівлі між Україною та Великою Британією відповідно до погоджених графіків скасування ввізного мита.

Передбачено встановлення безмитних тарифних квот Сполученого Королівства для 36 видів товарів, при цьому по чотирьох видах буде встановлено додаткові обсяги. У свою чергу Україною має бути встановлено тарифні квоти для трьох видів товарів та передбачено додаткові обсяги для ще двох.

Читайте також: Зеленський став одночасно політиком року та головним розчаруванням – опитування
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...