Путіна висунули на Нобелівську премію миру

402
1 хвилина
Путіна висунули на Нобелівську премію миру
Президента Росії Володимира Путіна висунули на Нобелівську премію миру. Заявку у комітет премії відправив російський письменник Сергій Комков. Про це він заявив на пресконференції «Про номінування президента Росії Володимира Путіна на Нобелівську премію миру у 2021 році».

«Воно було направлено 9 вересня цього року, і вже 10 вересня ця заявка надійшла до Нобелівського комітету миру в Осло, в штаб-квартиру Нобелівського комітету», – сказав Комков.

Також Комков засудив ініціативи щодо висунення на премію засновника Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Олексія Навального та екскандидата в президента Білорусії від опозиції Світлани Тихановської. Письменник висловив думку, що у них немає досягнень, за які вони могли б отримати нагороду подібного рівня.

Речник Кремля Дмитро Пєсков, коментуючи висунення Путіна, заявив, що на премію висувають «абсолютно різних людей».

«Це ініціатива тих, хто виступає з такою пропозицією. У цьому випадку це згаданий письменник. Є певна процедура розгляду номінантів. Якщо рішення буде прийнято, ну прекрасно. Якщо не буде прийнято, теж нічого страшного», – сказав Пєсков.

Нагадаємо, Комков вже висував Путіна на здобуття премії миру за 2014 р. Письменник пояснив, що тоді його підштовхнуло на це «врегулювання російським лідером конфлікту на Близькому Сході і в Сирії».

Читайте також: В Україні з'явилася комісія з регулювання азартних ігор
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...