Путін зняв санкції з трьох підприємств України

436
2 хвилини
Путін зняв санкції з трьох підприємств України
Президент Росії Владімір Путін погодився з пропозицією прем'єра Михайла Мішустіна зняти санкції з трьох українських компаній і знову дозволити їм здійснювати поставки на російській ринок, повідомив «Інтерфакс».

«Ми вважаємо за можливе дозволити поставки обладнання і продукції компаніям «Брацлав», Барського машинобудівного заводу і Рубіжанського картонного комбінату», – сказав Мішустін, зазначивши, що інтереси російських виробників при скасуванні санкцій будуть дотримані «повною мірою».

«Добре, будь ласка, давайте, я згоден», – відповів Путін. Він заявив, що Росія «завжди готова до відновлення повноформатної взаємодії з Україною».

«Давайте будемо вважати, що це перший крок і жест доброї волі з нашого боку», – сказав він.

Підприємство «Брацлав» випускає обладнання для молочних ферм. Барський машинобудівний завод – обладнання для харчової промисловості, а Рубіжанський картонний комбінат – гофрований картон.

Раніше в жовтні Путін зустрічався з лідером партії «Опозиційна платформа – за життя» Віктором Медведчуком, який попросив його розглянути часткове скасування санкцій для українських підприємств, орієнтованих на експорт в Росію. За словами Медведчука, попросити про це його нібито просили українські промисловці.

Путін тоді заявив, що Москва не робитиме винятків з переліку країн, які ввели санкції проти Росії і стали об'єктом заходів у відповідь, але готова вивчити питання про часткове скасування санкцій проти українських компаній.

Читайте також: Зеленський озвучив друге питання свого опитування 25 жовтня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...