Путін пообіцяв реакцію РФ на зачистку політичного поля в Україні

201
2 хвилини
Путін пообіцяв реакцію РФ на зачистку політичного поля в Україні
Росія буде змушена реагувати на дії влади України, спрямовані на зачистку політичного простору країни від сил, зацікавлених у співпраці з Росією, повідомляє інформаційна агенція Інтерфакс.

«Це, безумовно, питання, яке повинно завжди перебувати в полі нашої уваги, і ми своєчасно належним чином, маючи на увазі всі загрози, які для нас створюються, повинні будемо на це реагувати», — сказав президент РФ Володимир Путін на нараді з постійними членами Ради безпеки країни.

Путін зазначив, що в Україні зараз «відбувається абсолютно очевидна зачистка політичного поля» та звернув увагу на те, що реакція на подібні дії з боку країн Заходу відсутня.

«Закриваються загальнонаціональні ЗМІ — і нічого, наші партнери західні ніяк на це не реагують, якщо не сказати, підтримують рішення подібного роду», — сказав президент РФ.

«З політичних мотивів вибірково комусь в провину ставиться робота з Росією у сфері економіки, хоча багато осіб, в тому числі й з вищого політичного керівництва країни, активно працює упродовж багатьох років в Росії, і, до речі кажучи, в Криму теж, і нічого — це вважається нормою», — підкреслив Путін.

Він додав: «Я з трудом собі уявляю, якщо об’єктивно підходити до вирішення питань подібного роду: що, всіх, хто працює з Росією, будуть тепер на Україні залучати до кримінальної відповідальності?»

«Судячи з усього — і це дуже сумно, — Україну повільно, але вірно перетворюють в якийсь антипод Росії, в якусь анти-Росію, в якийсь майданчик, з території якої ми постійно, судячи з усього, будемо отримувати якісь новини, що потребують особливої ​​уваги з нашого боку з точки зору забезпечення безпеки Російської Федерації», — сказав також Путін.

Читайте також: Сьогодні суд розгляне апеляцію на вирок Стерненку
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...