Проти Порошенка почали 15 нових справ

1073
1 хвилина
Проти Порошенка почали 15 нових справ
Адвокати п’ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань та Ілля Новіков заявили, що проти колишнього глави держави відкрили 15 нових проваджень.

Про це вони повідомили під час свого брифінгу у п’ятницю, 11 вересня.

«4 вересня з’явилося 15 нових проваджень, спрямованих фактично проти п’ятого президента України Петра Порошенка», — заявив Головань.

На його думку, справи сфабриковані. Адвокат додав, що їх відкрили в СБУ.

За словами Голованя, у провадженнях йдеться про статті 110 ККУ (посягання на територіальну цілісність), 109 ККУ (повалення конституційного ладу, захоплення державної влади), державна зрада, привласнення власності, фінансування тероризму, втручання в роботу електронно-обчислювальних машин комп’ютерних мереж.

Він додав, що справи дублюють попередні. Зокрема, провадження щодо Кузні відновили за рішенням Печерського суду. Захисник Порошенка припускає, що суддя Світлана Смик проявила «лояльність до Портнова», адже більше року розглядає справу щодо порушень самого Портнова.

Також Головань бачить у провадженнях слід колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського, оскільки у фабулах справ багато йдеться про банківську справу.

Окрім цього, адвокат Ілля Новіков наголосив, що всі попередні фейкові провадження проти Порошенка зайшли в глухий кут, тож тепер за командою з Офісу президента силовики «наплодили нові провадження».

Адвокат наголосив, що є чіткі докази координації переслідування проти Петра Порошенка між Офісом президента, ДБР, Офісом Генпрокурора та людьми з команди Портнова.

Читайте також: ЦВК зареєструвала Ляшка кандидатом в депутати
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...