Президент провів зустріч з головою Військового комітету НАТО

43
2 хвилини
Президент провів зустріч з головою Військового комітету НАТО
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою військового комітету НАТО Стюартом Пічем. Про це повідомляє сайт глави держави.

Зеленський подякував Північноатлантичному альянсу за серйозний інтерес до ситуації на сході України і в Криму, а також «постійну підтримку суверенітету і територіальної цілісності».

«На жаль, ми дійсно бачимо зараз ускладнення на сході України, саме на Донбасі. Дійсно бачимо збільшення кількості пострілів», — сказав Володимир Зеленський на початку зустрічі.

Президент зазначив, що Україна здійснила потужні кроки для деескалації ситуації на сході, коли домоглася введення з 27 липня стійкого режиму припинення вогню. Це дало результат — з початку дії режиму тиші до грудня 2020 го спостерігалися тільки поодинокі постріли і значно зменшилася кількість загиблих захисників, констатував він. Однак, зазначив Глава держави, з грудня почалося ускладнення, і до теперішнього часу Україна втратила понад 20 своїх воїнів.

Також Президент України порушив питання дезінформації як потужного інструменту гібридної війні.

У зустрічі взяли участь міністр оборони України Андрій Таран, Головнокомандувач Збройних Сил України Руслан Хомчак, заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква, заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець, голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков та представник Міжнародного військового штабу НАТО в Україні Фердинанд Диха.

Читайте також: Посол України в Австрії обурився статтею в австрійській газеті про війну на Донбасі
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...