Прем'єр України заявив, що виконання висунутих Путіним умов неможливе

792
2 хвилини
Прем'єр України заявив, що виконання висунутих Путіним умов неможливе
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що влада країни вважає за неможливе виконання умов врегулювання кризи навколо України, які висловив президент Росії Володимир Путін.

«Виконання умов, які озвучив Президент Росії до України, суперечить вибору українського суспільства», — написав Шмигаль у вівторок увечері у своєму Telegram-каналі.

Прем’єр-міністр України також висловився щодо висловлених Путіним умов у вівторок увечері в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV. «Для незалежної, суверенної України та для мене, як Прем’єр-міністра нашої держави це неможливо», — заявив Шмигаль.

«Спокій українців — ключова запорука макроекономічної стабільності нашої держави. В України сьогодні є інструменти, щоб почувати себе впевнено й виконувати всі державні зобов’язання, попри ескалацію російської агресії», — додав Шмигаль.

Президент РФ Володимир Путін, відповідаючи на запитання журналістів, повідомив у вівторок, що ситуація навколо України може бути врегульована за умови демілітаризації країни та її відмови вступати до НАТО. За словами Путіна, щоб урегулювати ситуацію навколо України, демократичні країни мають насамперед визнати рішення мешканців Кримського півострова щодо возз'єднання з Росією. За словами Путіна, Росія також розраховує, що всі спірні питання будуть вирішені під час переговорів між київською владою та керівництвом Донецької та Луганської народних республік (ДНР та ЛНР).

Кабінет міністрів України готує пакет санкцій щодо Росії у зв’язку з визнанням Москвою ДНР та ЛНР, питання про нові антиросійські санкції має намір у середу розглянути український парламент, заявив Шмигаль.

«Уряд готує відповідні пропозиції для РНБО, і Верховна рада за підсумками нашої зустрічі, як ми розуміємо, завтра розглядатиме відповідний пакет», — сказав Шмигаль.

Читайте також: МЗС Італії вважає, що двосторонніх контактів із РФ на цьому етапі бути не може
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...