Посол України в Австрії обурився статтею в австрійській газеті про війну на Донбасі

98
1 хвилина
Посол України в Австрії Олександр Щерба обурився тим, що австрійська газета Der Standard в своїй статті назвала конфлікт в Донбасі громадянською війною. 

Матеріал називається «Україна хоче вступити в НАТО, знову спалахує громадянська війна».

«Українська земля. Російські прапори, солдати і зброя — з одного боку, українські — з іншого. Але це не окупація, а „громадянська війна“ для Der Standard», — відреагував на публікацію Щерба.
«Президент Володимир Зеленський заявив у вівторок, що вступ України до військового союзу НАТО „є єдиним способом припинити громадянську війну на Донбасі“. Раніше він говорив телефоном з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. НАТО наполегливо підтримує суверенітет і територіальну цілісність України і залишається відданим тісному партнерству, сказав Столтенберг», — йдеться в матеріалі газети.

В своєму Твіттері посол також поцікавився у австрійської газети, чи надасть вона можливість для «чесної дискусії» з приводу російсько-українського збройного конфлікту, який австрійське видання називає «громадянською війною».

«Любий Der Standard, чи настане колись той час для чесної дискусії з приводу того, що ви називаєте „громадянська війна“, чи у вас дозволена лише одна точка зору?», — йдеться у дописі.

Читайте також: Кабмін затвердив концепцію розвитку кримськотатарської мови
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...