Під час заворушень та дії режиму НС у Казахстані затримали приблизно 2 тис. осіб

785
1 хвилина
Під час заворушень та дії режиму НС у Казахстані затримали приблизно 2 тис. осіб
Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що під час заворушень та режиму надзвичайного стану (НС) у січні правоохоронні органи затримали приблизно 2 тис. людей.

«Під час подій „трагічного січня“ та режиму НС за різні правопорушення затримано майже 2 тис. осіб. Особи, які вчинили серйозні злочини, покарають відповідно до закону. За іншими особами доручаю Генпрокуратурі встановити ступінь їхньої провини. У разі відсутності обтяжливих обставин вжити заходів щодо пом’якшення покарання», — написав Токаєв у п’ятницю на своїй сторінці в Twitter.

2 січня у низці міст Казахстану пройшли акції протесту, які за кілька днів переросли у масові заворушення та погроми. Вони супроводжувалися нападами на поліцію, військових та органи влади у багатьох містах країни, насамперед в Алмати. Постраждали тисячі людей, точна кількість загиблих невідома. Після звернення президента Казахстану країни ОДКБ направили до республіки миротворців. За даними влади, конституційний порядок відновлено у всіх регіонах.

Читайте також: Суд розгляне питання про арешт Порошенка 17 січня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...