Партія Порошенко оголосила Деркача і Жванію агентами Путіна

607
2 хвилини
Партія Порошенко оголосила Деркача і Жванію агентами Путіна
На сайті партії екс-президента Петра Порошенка «Європейська солідарність» назвали позафракційного нардепа Андрія Деркача, колишнього нардепа Давида Жванію і «ОПЗЖ» — «п'ятою колоною Кремля» з реваншистськими планами.

До цього в «ОПЗЖ» заявили про злочини Порошенко і ігноруванні правоохоронними органами заяв Деркача, Жванії і олігарха Олександра Онищенка. В партії зазначили, що це відбувається «за прямою вказівкою західних
«стратегічних партнерів» України, які в 2014 році були зацікавлені в зміні влади.

«Своєю вчорашньою заявою проросійська партія «Опозиційна платформа – За життя» вкотре викрила себе і довела, що й хвороблива маячня Жванії, і «плівки» Деркача, і «викриття» Онищенка — це частини цілеспрямованої інформаційної кампанії Москви та її п’ятої колони в Україні. Нічого нового. Нічого нового. Це ті ж заяложені російські тези про «державний переворот на Майдані» та «зовнішнє управління» Україною», — пише «Європейська солідарність».

В партії зазначили, що «вістря цієї атаки спрямоване на Петра Порошенка та «Європейську Солідарність» як єдину силу, яка здатна протистояти російському реваншу.».

«ОПЗЖ, жванії, деркачі, онищенки та інші  – всі вони мають спільного кремлівського господаря, який намагається підірвати незалежність України як ззовні, так і зсередини. І важлива частина цього плану – дискредитація  Революції Гідності та її здобутків, головним із яких є рішучий європейський вибір переважної більшості українців», — зазначено в повідомленні.

Також «ЄС» назвали заяви Жванії, Деркача і «ОПЗЖ» фейком.

«Усі ці фейки активно поширюються інформаційним пулом Медведчука — «112 Україна», «NewsOne» та ZIK, дедалі частіше і все активніше  до них приєднується «1+1», що зайвий раз доводить присутність Медведчука серед власників цього медіа і засвідчує політичне партнерство Медведчука та Коломойського. Не зайвим буде зауважити, що йдеться про улюблений канал президента Зеленського, який привів його до влади», — підсумовує партія у своєму зверненні.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...