Парламент Білорусі виступив з офіційною заявою через протести

153
1 хвилина
Парламент Білорусі виступив з офіційною заявою через протести
Парламент Білорусі виступив з офіційною заявою через масові акції протесту в країні, які почалися після оголошення результатів виборів президента.

Так, парламент визнав дії правоохоронних органів щодо мітингувальників адекватними. Про це йдеться в заяві членів Ради Республіки та депутатів Палати представників, яку публікує БелТА.

«Не можна допустити, щоб молодь Білорусі стала розмінною монетою в бажанні розгойдати ситуацію. Кожен громадянин зобов'язаний дотримуватися законів, а держава - забезпечувати правопорядок і спокій. Дії правоохоронних органів адекватні провокаціям учасників несанкціонованих акцій. Шлях насильства не прийнятний для білоруського народу», — сказано в заяві.

Також у заяві сказано, що активне дострокове голосування і висока явка в день виборів «вкотре продемонстрували небайдужість білорусів до майбутнього країни та готовність взяти на себе відповідальність за її долю».

«Абсолютна більшість громадян підтримує чинний курс на будівництво сильної незалежної держави, ключовим пріоритетом якого є людина, її добробут і безпека», — йдеться в заяві.

Нагадаємо, масові акції протесту охопили Білорусь після завершення виборів президента. За попередніми даними ЦВК, перемогу на виборах знову здобуває чинний президент Олександр Лукашенко.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...