П'ять країн створять фонд допомоги Україні

353
1 хвилина
П'ять країн створять фонд допомоги Україні
Велика Британія, Канада, Швеція, Швейцарія та США планують наприкінці січня створити фонд для допомоги Україні з фінансуванням £35 млн (понад $47 млн), які виділятимуться упродовж трьох років. Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Йдеться про створення міжнародного фонду „Партнерство за сильну Україну“. Це спільна ініціатива Великої Британії, Канади, Сполучених Штатів Америки, Швейцарії та Швеції. Цього місяця планується офіційний старт роботи фонду. 31 січня має відбутися підписання угоди», — йдеться у повідомленні відомства.

Метою діяльності фонду є підтримка довгострокового сталого розвитку та підвищення стійкості громад, постраждалих від російської агресії, запобігання подальшій ескалації та підготовка до плавної та безперешкодної соціальної, економічної та політичної реінтеграції тимчасово окупованих територій.

У міністерстві уточнили, що до основних проєктів, які будуть реалізовані у 2022 році за допомогою фонду, належать проєкти з енергоефективності, зміцнення і спроможності громад.

Читайте також: ЄС виділить 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги Україні
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...