Отруєного Навального спробують вивезти на лікування до Європи

228
1 хвилина
Отруєного Навального спробують вивезти на лікування до Європи
Олексія Навального соратники спробують евакуювати до Європи, щоб помістити на лікування в клініку у Страсбурзі чи Ганновері.

Про це терапевт і кардіолог, який спостерігає Навального з 2013 року, Ярослав Ашихмін повідомив виданню «Медуза».

«Навального, звичайно, потрібно евакуювати до Європи. Ми намагаємося по своїх каналах домовитися з Ганноверським або Страсбурзьким госпіталями, щоб вони його прийняли. Все ускладнюється ковідом, але потенційно в Ганновері, де дуже хороша токсикологічна школа, його прийняти можуть», — сказав Ашихмін.

Лікар наголосив, що вкрай важливо, щоб омські медики віддали пацієнта. Адже токсикологія — дуже специфічна сфера, і омським лікарям може банально забракнути досвіду, щоб вести пацієнта, який, імовірно, отруєний якимось поки що невідомим токсином.

«Перед лікарями стоїть два завдання: виходжування пацієнта в дуже важкому стані. Це завдання може бути вирішене на рівні західних клінік. Але є друга задача: пошук речовини, яка, можливо, викликало отруєння. Саме в цій конкретній ситуації у західних клінік може бути потенційно більше досвіду», — сказав Ашихмін.

Тим часом, за повідомленням прессекретарки Навального Кіри Ярмиш, поліцейські вимагають передати їм для огляду особисті речі опозиціонера, включно з багажем, який перебував у салоні літака. Вона заявила, що правоохоронці, ймовірно, спробують перекласти вину за отруєння на самого Навального— нібито той сам випив або з'їв щось. І це Ярмин назвала повною нісенітницею.  • Коментарі
Завантаження коментарів ...