ОПЗЖ і Слуга народу посідають перше місце в рейтингу політичних партій — опитування

62
2 хвилини
ОПЗЖ і Слуга народу посідають перше місце в рейтингу політичних партій — опитування
У рейтингу українських політичних партій лідирують Опозиційна платформа — За життя, Слуга народу і Європейська солідарність. Про це заявив гендиректор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто під час пресконференції.

Він розповів про результати досліджень, які провели в грудні фонд Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститут соціології. За словами Паніотто, перші місця в рейтингу — в ОПЗЖ, Слуги народу та Євросолідарності.

«Різниця приблизно в 3% щодо ОПЗЖ, Слуги народу і Євросолідарності. У дослідженні face-to-face ОПЗЖ виходить на перше місце, а Слуга народу — на друге. У телефонному опитуванні — навпаки», — заявив соціолог.

В обох дослідженнях Євросолідарність посідає третє місце. За даними обох опитувань, середній рейтинг ОПЗЖ — близько 20%, Слуги народу — 18%, Євросолідарності — 17%.

«До парламенту впевнено б пройшли чотири партії— ОПЗЖ, Слуга народу, Європейська солідарність і Батьківщина. Непогані шанси [подолати 5% бар'єр] у партії Сила і честь, яка в деяких дослідженнях теж проходить необхідний бар'єр, але в межах похибки. І також За майбутнє має певні шанси», — розповів Паніотто.

Опитування фонду Демократичні ініціативи проходило 5-13 грудня методом особистого інтерв'ю. Соціологи опитали 2000 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України, крім окупованого Криму і Донбасу. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Читайте також: У КСУ повідомили, що для відсторонення Тупицького немає законодавчих підстав
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...