Опоненти Лукашенка створили нову політичну силу в Білорусі

197
2 хвилини
Опоненти Лукашенка створили нову політичну силу в Білорусі
Штаб опозиційного білоруського політика Віктора Бабаріко заявив про створення в Білорусі нової політичної партії «Разом».

Про це у своєму відеозверненні повідомив сам Бабаріко та керівниця його штабу Марія Колеснікова. 

Бабаріко каже про продовження політичної боротьби і необхідності створити партію або рух. Серед цілей майбутньої організації політик і екс-банкір називає проведення конституційної реформи, роботу по поліпшенню економіки країни і можливість для людей проявити громадянську активність. Відеозвернення було записано перед затриманням політика ще у червні цього року. 

Слідом за ним з відеозверненням виступила представниця його виборчого штабу Марія Колесникова, яка зараз входить в опозиційну Координаційну раду.

За словами Колеснікової, документи для реєстрації партії подадуть найближчим часом.

Член президії Координаційної ради Павло Латушко, в свою чергу, запропонував створити рух для ведення переговорів з владою про вихід країни з політичної та економічної кризи. За його словами, потрібно починати думати про формування громадського руху, в який можуть увійти представники різних верств суспільства, щоб показати владі, що є суб'єкт переговорів. Латушко підкреслив, що влада, швидше за все, такий рух не зареєструє.

Віктор Бабаріко знаходиться під арештом з 18 червня. Його звинувачують в економічних злочинах, хоча сам він пов'язує кримінальне переслідування з політичною діяльністю.

Читайте також: У «Слузі народу» назвали своїх кандидатів в мери обласних центрів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...