Німецькі лікарі заявили про отруєння Навального

221
1 хвилина
Німецькі лікарі заявили про отруєння Навального
Російського опозиціонера Олексія Навального ймовірно отруїли речовиною групи холінестерази. Такі результати представили німецькі лікарі за результатами діагностики.

Про це повідомили в берлінській клініці «Шаріте», де проходить лікування Навальний.

Як відзначили в клініці, наявність «холінестерази» було підтверджено декількома оцінками, однак щоб точно визначити конкретну речовину медики проведуть додатково ще одні аналізи.

«Клінічні дані вказують на інтоксикацію речовиною з групи активних речовин, які називаються інгібіторами холінестерази. Конкретна речовина ще не відома, і було розпочато ще один великий аналіз», — повідомили в клініці.

Лікарі уточнили, що Навальний залишається в штучній комі. Загрози його життю немає, проте можливі довгострокові наслідки.

«Перебіг хвороби залишається неясним, не можна виключати довгострокові наслідки, особливо в області нервової системи, у будь-який момент», — повідомляють у клініці.

Нагадаємо, 20 серпня Олексію Навальному стало зле в літаку, на якому він летів з Томська до Москви, після чого лайнер екстрено приземлився в Омську. Після цього опозиціонера госпіталізували вже без свідомості. Він знаходився в реанімації з підключеним апаратом ШВЛ. Зараз він перебуває на лікуванні в Німеччині.

Читайте також: Отруєного Навального спробують вивезти на лікування до Європи
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...