НАЗК: закон про гральний бізнес не може бути реалізований

518
2 хвилини
НАЗК: закон про гральний бізнес не може бути реалізований
У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що закон «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор» створить корупційні ризики і фактично не може бути реалізований. Це зазначено в заяві НАЗК на їх офіційному сайті.

«Впровадження закону в такій редакції призведе до появи корупційних схем під час отримання дозвільних документів, зробить неможливою чесну конкуренцію та прозорі правила діяльності у сфері азартних ігор», — вказано в повідомленні.

НАЗК наголосило, що попри те, що цей документ спрямований на зменшення корупції, він містить корупційні ризики та фактично не може бути реалізований, оскільки його положення суперечать одне одному.

Зокрема, в одному положенні йдеться про те, що кандидатури для призначення на посади Голови та членів Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей на розгляд Кабінету Міністрів вносить прем’єр-міністр. Інше положення визначає, що відповідні кандидатури на розгляд Кабінету Міністрів вносяться Комісією з питань вищого корпусу державної служби за результатами проведення конкурсу.

НАЗК сподівається, що Президент ініціює зміни, які дозволять усунути вказані корупційні ризики та зробити закон можливим для виконання. Відомство направило главі держави лист із застереженнями щодо закону.

До цього НАЗК провело антикорупційну експертизу законопроекту і виявило понад два десятки істотних корупційних ризиків. Результати експертизи направили до Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...